Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Firma "WideoFfilm Monika" rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Po ukończeniu kursu liturgicznego,

organizowanego przez Diecezjalną Komisję Liturgiczną w Pelplinie, otrzymałem od biskupa pelplińskiego

Jana Bernarda Szlagi upoważnienie do wykonywania zdjęć oraz filmowania podczas celebracji liturgicznych.

Po zarejestrowaniu działalności gospodarczej, zaczęła się moja przygoda z kamerą i aparatem fotograficznym.

Moja pierwsza kamera to Panasonic M50. Była to naramienna kamera analogowa, do zapisu obrazu były stosowane kasety VHS. Ze względu na kończącą się erę magnetowidów oraz rosnącą popularność płyt DVD, kolejną kamerą była, kamera cyfrowa Sony VX2100. Obecnie używam do pracy kamery Sony HDR-AX2000. Zapisuje ona obraz w jakości Full HD/1920x1080/ na kartach pamięci. W postprodukcji  używamy oprogramowania Edius, oferującego najwyższą jakość montażu. W naszej ofercie mamy też fotografię ślubną, plenerową, okolicznościową i rodzinną.  

kamerzysta, fotograf, wideofilmowanie

Copyright  ©  All rights reserved -  WideoFilm Monika 2019

WideoFilm Monika kamerzysta i fotograf Choczewo. Nagrywamy filmy w jakości Full HD z uroczystości ślubnych oraz wykonujemy zdjęcia ślubne, plenerowe, sesje rodzinne i dziecięce oraz zdjęcia podczas różnego typu uroczystości okolicznościowych. Działamy głównie na terenie: Lębork, Wejherowo, Kartuzy Żukowo, Puck i Władysławowo, Choczewo i Gniewino, Gdańsk Gdynia Sopot